ÜRÜN GRUPLARI

Sosyal Medya'da NEFA YAPI
fb_nefa_yapi      

 

Nakliye Hizmeti Hakkında

Türkiye sınırları içinde yer alan tüm illerden internetten alışveriş yapabilirsiniz. İnternet üzerinden alınan siparişlerin teslimatları, anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarınca Türkiye’nin tüm şehirlerine yapılabilmektedir. 

Ürünlerimizin nakliye ücretleri, anlaşmalı olduğumuz nakliye firmalarının ortak hesaplama tekniğine dayanarak ürün hacmi, ağırlığı ve teslimatın yapılacağı ilin mesafesi göz önünde bulundurularak hesaplanmaktadır.

Sipariş takibinizi “İnternetten Alışveriş” sayfamızdaki “Sipariş Takibi” alanından yapabilirsiniz.

Ürünlerinizin size zamanında teslim edilebilmesi için adres bilginizi yeterince açık belirtmenizi rica ederiz.

Kargo firmalarının adrese teslim yapamadığı köy ve beldeler ile mücbir sebepler dışında ürünleriniz daire kapısında, size veya siparişi teslim alacağı bilgisi tarafınızca bildirilmiş olan kişiye veya birinci derece aile yakınınıza imza karşılığı teslim edilir. 

Adrese teslim yapılamayan köy ve beldelerde, sipariş, alıcının adresine en yakın kargo şubesine Telefon İhbarlı olarak gönderilmektedir. Siparişiniz kargo şubesine geldiğinde, alıcı telefonla aranarak haberdar edilir. Bu durumda alıcının, siparişi kargo şubesinden alması gerekmektedir.

Kullanıcı Menüsü
E-posta:
Parola:

 

 

 

NEWARC SMART SERİSİ

BANYO BATARYASI

KDV DAHİL SADECE

   77,88 TL

 

 


 NEFA HERO SERİSİ

MAFSALLI DUŞ SETİ

KDV DAHİL SADECE

   9,44 TL

 


NEWARC PREMİUM SERİSİ

LAVABO BATARYASI

KDV DAHİL SADECE

   84,96 TL


 ECA CARO SERİSİ

MUTFAK BATARYASI

KDV DAHİL SADECE

   290,99 TL

 

Sitemizin Web Tasarımı Ay Design - Google Reklam Hizmeti Hit Rehberi, E-Ticaret Uygulaması TÜCCARIM tarafından yapılmıştır.